KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669518
*
nr 1366 9518
Paul Flaubert
(1928-1994), Frankrike
Oljemålning, Trädgård. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Paul Flaubert, fransk bildkonstnär född 1928, död 1994.
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 december 2020
kl 20:41:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/12 18:42:48
1
1.500 kr
14/12 20:32:25
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt olja olja på duk oljemålning oljemålningar paul flaubert trädgård
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:37
*
Paul Flaubert
Paul Flaubert, fransk bildkonstnär född 1928, död 1994.
nr 1366 9518
Paul Flaubert
(1928-1994), Frankrike
Oljemålning, Trädgård. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Paul Flaubert, fransk bildkonstnär född 1928, död 1994.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 december 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/12 18:42:48 | 1 | 1.500 kr |
14/12 20:32:25 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt olja olja på duk oljemålning oljemålningar paul flaubert trädgård
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:37